Koncert House Classics Orchestra vol.1

9.7. 2021 od 20:30 u hotelu Termál, Karlovy Vary

Je mi ctí představit projekt Karlových Varů ve spojení s platformou Soundsgate a DJe Chrise KaufmanaHouse Classics Orchestra v rámci akce Karlovarské kulturní léto, na kterém jsem se podílel jak aranžérsky, tak i dirigentsky. V pátek dne 9.7.2021 od 20:30 v Karlových Varech u hotelu Termál bude představen set z nejznámějších skladeb hudebního žánru House (Daft Punk, Robert Miles, Mousse T, Faithless atd.) v kombinaci se symfonickým doprovodem.

Mezi hlavními účinkujícími vystoupí DJ Chris Kaufman, úžasná afro-americká zpěvačka Tonya Graves, mladý český zpěvák Martin Růža, zpěvačky Katie Kick, Kristýna Selešiová a saxofonista DJ Hrůša.

Na tomto projektu konstantně pracuji čtvrt roku. V rámci jednotlivých skladeb jsem se rozhodl více pracovat s originálním zvukem, jelikož si mnoho lidí spíše víc vybaví skladby v původním znění, než-li v nějaké upravené kombinaci. Aranže jsou psány pro menší orchestrální obsazení, a však vyznějí stejně dobře i s velkým orchestrem. O skvělý zvuk se postará David Hysek, takže hudebně i zvukově bude opravdu co ukázat.

Přijďte si poslechnou, zatančit a hlavně si pořádně užít skvělou hudební párty.
BUDE TO OPRAVDU JÍZDA!!!

Vstupenky lze pořídit zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *