Hero Dog: The Journey Home (Against The Wild III) Soundtrack

Hero Dog: The Journey Home (Against The Wild III) je podle všeho poslední pokračování filmové série Against the Wild na které jsem pracoval zprvu jako orchestrátor a nyní jako filmový skladatel. Richard Boddington, který režíruje tuto sérii si záměrně vybírá styl dobrodružného rodiného filmu, kde v hlavních rolích obsazuje děti, které musí přežít v nehostiné přírodě.

První díl se odehrával v barevných rozlehlých lesích Kanady. Další v pořadí se odehrával v Africe a třetí pojednává o válečném veteránu Royci Davisovi (Steve Byers), který je slepý a plaví se člunem přes jezero, aby se vrátil ke své rodině a jeho sestrou (Susan Wade) . Kapitán lodě náhle zkolabuje a Royce musí najít pomoc. Na pevninu ho dostane aljašský malamut Chinook (hrdina předchozích dílů) a slouží mu i jako vodící pes na cestě divočinou. Musí ho chránit před četnými nebezpečími, které skrývá zrádný terén a dravá zvířata. Davisovy děti Max (Zackary Arthur) a Erin (Morgan DiPietrantonio) mezitím nepozorovaně utečou z domova, aby hledaly ztraceného otce na vlastní pěst. Ve filmu si zahrál také John Tench (známý z Hvězdné brány nebo Od soumraku do úsvitu), který zde hraje vedoucího záchranné akce.

Soundtrack sice není ještě vydán ale je možnost ho vydat v Kanadě i v Evropě, můžete si ho pořídit prozatím v mp3 kvalitě (320kbit) za 275Kč