Výuka hudebních programů

Jelikož v hudebních programech dělám již 15tým rokem a mám za sebou několik let překladu produktu Sibelius, mohu těm, kdo mají zájem v tomto programu jít více do hloubky, nabídnout školení. Pokud se jedná o nevyřešený problém, nebo potřebujete poradit s nastavením, či se rozhodujete pro koupi tohoto, nebo jiného notačního programu, těmto dotazům rád odpovím.

dorico-og-1200x630Školení se také vztahuje na produkty firmy Steinberg, speciálně pro program Cubase. Od stejné firmy dalším rokem budu dělat školení i pro nový notační program Dorico. U tohoto programu plánuji vytvářet tutoriály, které budu sdílet na mém webu spolu s dalšími tutoriály pro pokročilejší uživatele programů Sibelius a Cubase.

Jelikož pro Český rozhlas dělám i grafické úpravy partitur v Makemusic Finale, mám pro uchazeče o školení tohoto softwaru dobrou zprávu. Jednak plánuji na příští rok dělat speciální videotutoriály ohledně všech notačních programů jako Sibelius, Dorico, Finale, MuseScore a další (Notation Composer), taktéž rád porádím s technickými problémy jakéhokoliv rázu.

Mohu pro zájemce také zajistit školení programu Reason od firmy Propellerheads, ve kterém jsem začínal hudebně tvořit. Mohu poradit s možnostmi nastavení, nahrávání (jak audio tracků, tak samplů), práce se samply a možnosti propojení s dalšími DAW programy.

fdrfzghTaktéž mám bohaté zkušenosti s programy Motu Digital Performer, Presonus Notion, Notation Composer pro převod z MIDI do MusicXML, Neuratron PhotoScore, Native Instrument Kontakt, atd.

Cenová relace se pohybuje od 350,- Kč za hodinu školení.

Pro možnosti opravy nebo nastavení programů u klienta doma je cena individuální. Pro extrémně rychlé pomoci na dálku přes internet využívám programu TeamViewer, který je nutno nainstalovat i u klienta.