Koncert Propojení

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
VÁŽENÍ DIVÁCI A FANOUŠCI,

z důvodu nenadálé změny platných opatření a stížený podmínek pro konání představení, jsme nuceni toto představení přesunutou z původně plánovaného 26.prosince na nový termín 5.března 2022.
Věříme, že se společně shledáme a budeme si moci koncert užít v lepších časech.
Děkujeme za pochopení!


Vážení diváci a fanoušci,
mnozí už od nás víte, že se stále snažíme přicházet s něčím novým, neokoukaným, neotřelým. Snažíme se Vám přinášet filmovou, muzikálovou, televizní a videoherní hudbu nejen v původní podobě, jak ji znáte, ale i v aranžmá smyčcového orchestru či tanečního rytmu.
Tentokrát pro Vás ovšem chystáme opět něco zcela jedinečného.
PFO se propojilo s hudebně dramatickým projektem Anastastasis, autorským dílem skladatelky Michaely Chudobové a jejího tvůrčího týmu a souboru čítajícího několik desítek fantastických zpěváků, sólistů, tanečníků.
Ti všichni s energií sobě vlastní společně s doprovodem našeho komorního tělesa, které pro tuto příležitost vzniklo Vám v koncertní podobě Vám celé dílo představíme v kině Lucerna 5.března 2022 od 19 hodin.

CO JE MYŠLENKOU A ZÁMĚREM PROJEKTU ?

“Záměrem tohoto projektu není posilovat myšlenku toho, že jako lidstvo se nacházíme na samém konci zániku celé planety, ale naopak probuzení lásky k životu, k životnímu prostředí, které je nejen naším domovem, ale také domovem našich dětí a dalších generací.
Toto dílo posiluje myšlenku, že se nacházíme v unikátní době, kdy přichází čas nového posunu a změny myšlení lidstva a součástí této změny může být každý z nás.

Projekt Anastasis je dílo s důležitou myšlenkou a velkým tématem. Nabízí všem cílovým skupinám bez ohledu na věk, aby si v něm jednoduše našli “to své”.”

Záměrem uměleckého projektu dětí a mladých lidí je přispět ke změně myšlení, probuzení lásky k životu, zamyšlení se nad stavem naší planety a lidském žebříčku hodnot, který bývá bohužel často zapomenut.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Jedinečný příběh, který poskytuje silně emoční umělecký prožitek ať už formou činohry, zpěvu, či tance.
15-členný Komorní orchestr PFO doprovází celé dílo.

Přijďte nás poznat opět z jiného úhlu. Příjemná hudba, špičkové pěvecké a herecké výkony, nádherná atmosféra kina Lucerna se spojují v událost, která by Vám neměla uniknout!

Těšíme se na Vás!

 

Program

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *