2.filmový ples PFO

Vážení diváci, první filmový ples PFO v Besedním domě v Brně vzbudil nebývale velký ohlas a to nás připomnělo k tomu, abychom neusnuli na vavřínech a jali se připravovat další. Jak bylo vidět i slyšet, filmová hudba v tanečním rytmu a doprovodný program Vás hodně bavil.
Kvůli opatřením měl být ples původně pořádán první týden v únoru a posléze v červnu a posléze v listopadu.  Z technických důvodů jej překládáme následující rok.

Pro náš ples jsme tedy vybrali nový termín – 14.května 2022 od 19 do 23.30 hodin. Opět pro Vás přichystáme zajímavý program, kterým bude protkán celý večer.

Bavit Vás bude opět Pop Symphony Orchestra. Sympatické těleso, jehož repertoár neustále rozšiřuje a ve kterém díky aranžérskému umu našeho dvorního aranžéra Radima Linharta nachází například téma z Harryho Pottera či Pána Prstenů v rytmu waltzu, Piráti z Karibiku jako tango, Mission: Impossible či Sedm statečných jako sambu a mnohé další nejen zahraniční ale i české tituly jako Pan Tau, Páni kluci, To neznáte Hadimršku a mnohé další.

Během celého večera bude k tanci i k poslechu hrát Pop Symphony Orchestra se zmíněným ryze tanečně filmovým repertoárem a doprovodná kapela složena z členů orchestru.

Celým plesem bude opět provázet herečka a zpěvačka Karolína Vágnerová.

REZERVACE VSTUPENEK

  • online prostřednictvím formuláře (“Rezervace vstupenek)
  • telefonicky u Zdeňky Koryntové na č. (+420) 731 172 038 nebo 605 218 387

Program

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *